f r
^

Koncerty

19.07. Spišská Stará Ves Moto zraz f.
05.07. RTVS Milujem Slovensko.
30.06. Hnúšťa TWO RIVERS CAFE 19:00 m.
29.06. Žiar nad Hronom Žiarsky Chlpáč benef.m..
29.06. Hliník nad Hronom F.
27.06. BRATISLAVA Hviezd. námestie Koncert za vysvedčenie 10:00 m.
22.06. Nitrianske Pravno súkr.akcia m.
15.06. BRATISLAVA Horský Park Nájdite sa! 13:00 m.
14.06. BRATISLAVA súkr.akcia m.
14.06. Liptovský Mikuláš súkr.akcia m.
02.06. Poprad Deň Detí m.
30.05. Tatry súkr.akcia F.
17.05. ZA Mesto Zdravia Námestie A.Hlinku 13:30, 17:20 m.
04.05. BA Rača 19:30 Pódium Nemecký kultúrny dom, Barónka 3 f.
30.04. Komárno 18:00 Mestské Dni Námestie generála Klapku f.
24.04. BA slávik telesne postihn.benef. m br>
12.04. BA KC Dunaj, Vec,Zlokot 23:00
12.04. BA Ateliér Babylon Cherchez La Femme 21:00
23.03. BA Nu Spirit Boyband
01.03. Tále súkr.akcia
22.02. Liberec/Golf Bar Liberec + Idea
16.02. Košice súkr.akcia
02.02. Trenčín súkr.akcia
01.02. Spišská N.V.súkr.akcia m.

2013:

31.12. BA Partička Silvester
22.12. Zlín Golem Krst albumu Idea
15.12. Ilava súkr.akcia f.
14.12. BA Telecom Incheba súkr. akcia
14.12. BA Cheraton súkr. akcia f.
10.12. BA Bazár Chalaňou 20:00 Bratislavská reštasurácia na SNP m.
08.12. Prešov Max Olive Restaurant m. 19:00
06.12. Svätý Anton STV Advent 2012 LIVE +Simple Lounge Orchestra
16.11. Krupina f.
06.11. BA Hviezdko Protest Jeden Meter! 16:00 m.
27.10. BA Deka Lúky Charitat. koncert m.
16.10. BA Divadlo L+S Súkromná akcia
05.10. STV 1 Legendy Popu Vidiek
22.09. Zvolen Túlavá Labka
15.09. Nesvady Obecné Dni 17:00 f..
11.09. Banská Štiavnica f.
31.08. Partizánske Rozlúčka s letom f.
24.08. Košická Belá m.
18.08. Levoča f.
18.08. BA Markíza Deň zatvorených dverí f.
11.08. Rohožník f.
10.08. Grape fest Bety tribute
21.07. BA Petržalka f.
19.07. Rimavská Sobota Fair Play
12.07. PD. súkr.akcia f.b.
08.07. Tatry m.
07.07. BA Pláž 33.
30.06. Žilina f.
28.06. Žilina m.
27.06. Bešeňová b.m.
24.06. Beluša m.
16.06. BA Avon pochod b.m.
16.06. BŠ Festival Priateľov Zeme b.f.
15.06. Portorož, Slovinsko m.
09.06. Skalica Útulok b.m.
08.06. BA m.
08.06. BA Cvernovka Haf & Beyuz Krst albumu
05.06. Ba Eurovea Dni Belasého motýľa 18:30 b.f.
02.06. BA súkromná akcia f.
28.05. BŠ Art Cafe f.
24.05. Vyhne m.
22.05. ZA m.
19.05. Šaštín Fair Play Music
18.05. Bažant na Mlynoch f.
26.04. Patince m.
24.04. Trenčín m.
23.04. Žilina m.
21.04. KE Aupark Avon m.
20.04. BA Eurovea Avon m.
19.04. BA krst Smola&Hrušky
17.04. Ke m.
16.04. Prešov m.
01.04. Bytča m.
17.03. TN m.
08.03. BA Kartell FairPlayMusic+Hafner
08.03. BB námestie f.
26.02. Slávik 2011 vystúpenie Live.
25.02. BA Hviezd. nám. Pochod a koncert na podporu Zákona o právach zvierat
25.02. Tatry Jasná Redbull
11.02. BA Ples Veteránov m.
04.02. KE Súkr. akcia f.
03.02. Tatry St. Smokovec Súkr. akcia f
29.01. KE Súkr. akcia m.
14.01. Ples Sklalica
13.01. Legendy Popu STV

2011:

31.12. Silvester STV
19.12. Nová Baňa Benefícia Detský domov
17.12. KE TTB súkr. akcia f.
14.12. BA Alize f.
14.12. BA Duplex mini.
09.12. PN súkr.akcia m..
09.12. BA TTB súkr.akcia f.
09.12. ZV námestie SNP 14:00
08.12. ZA súkr.akcia f.
06.12. Hodina deťom TV prenos
02.12. TN súkr. akcia
30.11. BA súkr.akcia
22.11. BA divadlo Aréna m.
21.11. TT divadlo J.Palárika m.
18.11. KE Súkr.akcia
12.11. KE AUPARK m..
03.11. BB Europa Elektroauto m..
22.10. ZA Aupark Fashion week..
20.10. BA Art of Can m..
20.10. ZA Mirage m..
06.10. KE OC Galeria Retro Club m..
01.10. BA Železná Studnička SOS Psíky..
25.09 NR -otvorenie diaľnice f..
24.09. Tatry- Smokovec 19:00 m..
24.09. Poprad 16:00 m..
23.09 . Krompachy Dni mesta f. 21:00 ..
22.09. BA- TA3..Simple Quartet .
17.09. Spišská Belá Dni mesta f..21:00
15.09. BA- Aupark Lenovo Day f.. 17:00
08.09. Malinovo súkr. akciaf..
27.08. BA f..
20.08. Podzámčie m.
19.08. Banská Štiavnica m. Art Cafe
06.08. BB f..
31.07. BA m.
24.07. Rajecké Teplice f.
02.07. Festival v Mníchovej Lehote f.
01.07 KE f..
25.06. Moldava nad Bodvou f.
18.06. BA m. AVON POCHOD
17.06. BB m.
15.06. BA Eurovea m.
14.06. BA-feat Simple Quartet
10.06. ZA Hlinkovo Nám.m.
09.06. Martin Nám. SNP m.
08.06. Ružomberok Nám. Š.N.Hýroša
07.06. Michalovce Nám. osl. m.
04.06. Čadca f.
03.06. Bardejov nám. SNP m.
02.06. Prešov pred Radnicou m.
31.05. PP Nám Sv. Egídia m.
30.05. KE Hl. ulica m.
28.05. Bratislava Eurovea m.
26.05. Senec Lichnerova ul.m.
25.05. NR Svät. nám.m.
20.05. BB nám. SNP m.
19.05. LC Pred domom kultúty m.
18.05. TN Trojičné n. m.
17.05. NZ Hl.n. m.